Lektor kroužků, až 250 Kč/h, Železný Brod

Popis

Máte v sobě dětskou touhu objevovat a hrát si? Vztah k přírodním vědám a zkušenosti s dětmi? Jste zodpovědní a pečliví?

Staňte se lektorem Veselé vědy!
Jsme neziskovka, která pořádá ve městech po celé republice kroužky a příměstské tábory s vědeckou tématikou pro děti z 1. stupně základních škol. Našim posláním je popularizace vědy a techniky a probouzení zájmu o přírodní vědy a technické obory.

Oslovujeme pedagogy a lektory, studenty, praktikanty či vedoucí táborů a skautů, aktivní důchodce, maminky na rodičovské a všechny ostatní, kteří v tom, co děláme, vidí smysl. Pedagogická praxe stejně jako kvalifikace v přírodních vědách je výhodou, ale není podmínkou. Zkušenosti s výchovou vlastních dětí ceníme stejně. Pracovali byste podle podrobné metodiky a veškerý materiál stejně jako školení a videonávod na každý pokus Vám zajistíme z centrály. Pro úspěch uchazečů je rozhodující pozitivní vztah k dětem, spolehlivost a nadšení pro věc.

Přestože nejde o pozici na plný úvazek je finanční ohodnocení atraktivní a odpovídá náročnosti práce - víme, že uhlídat rozdováděné děti dá někdy pořádně zabrat, ale že to je nesmírně naplňující.

Pozice vhodná pro absolventy, pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, i pro důchodce.

Kroužky probíhají v průběhu školního roku od října do začátku června v pracovní dny brzy odpoledne. V závislosti na Vašich časových možnostech a obsazenosti kroužků byste mohli učit 1 až 6 hodin týdně na základní škole poblíž Vašeho bydliště nebo pracoviště. Tábory probíhají o letních prázdninách a jsou příměstské - bez přenocování.

V případě zájmu, prosím, navštivte stránky www.veselaveda.cz/pro-lektory, klikněte na "Chci být lektorem" a rovnou vyplňte náborový formulář.

Bohužel není v našich silách odpovídat každému uchazeči jednotlivě a proto s konkrétní nabídkou Vás oslovíme telefonicky na základě údajů ve Vašem životopise a podle naplněnosti kroužků ve Vašem městě. Těšíme se na spolupráci

Tým Veselé vědy

Požadujeme

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština
Nadšení pro práci s dětmi

Nabízíme

Práce v Železném Brodě
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce/pracovní činnosti

Mzda: 175 - 250 Kč/hod.
Nástup: 01.10.2019 - 30.06.2020
Počet míst: 3
Vhodné i pro: Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ
Firma
Veselá věda z. ú.
Bibiana Bucharová

Veselá věda z. ú.
Vloženo: 19.08.2019

Nenech si to pro sebe a dej vědět o nabídce i kamarádům :-)