HPP – Pokladní v obchodním domě 150-170 Kč/hod. Hradec Králové Březhrad

Popis

Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Jste spolehlivý pracovník? Baví Vás práce ve skladu a chcete si něco přivydělat? Pak hledáme právě Vás. Přijmeme nové kolegy na pokladnu do obchodního domu.

Možnost HPP i brigády.

Náplň práce:
• Práce na pokladně
• Obsluha zákazníků
• Občasné doplňování zboží

Požadujeme

• Samostatnost, pracovitost, pečlivost
• Manuální zručnost
• Dle rozpisu (začátek směny 8.45 – konec 20) – včetně víkendů!

Nabízíme

• Mzdu 150 Kč/hod. + 20 Kč/hod. bonus
• Smlouva na DPČ

Poznámka:
• V případě, že Vás nabídka zaujala neváhejte odpovědět na email nebo zavolat na telefonní číslo.

Pracoviště: ., Hradec Králové
Mzda: 150 - 170 Kč/hod.
Nástup: Ihned
Počet míst: 20 a více
Firma
ADECCO spol. s r.o.
Adéla Ouzká

Zobrazit telefon
Vloženo: 18.10.2024

Nenech si to pro sebe a dej vědět o nabídce i kamarádům :-)