Vánoční prodejní konzultanty Swarovski! 180 Kč/hod.

Popis

Máte rádi módu? Hledáme vánoční prodejní konzultanty.

Pro našeho klienta, světoznámou značku luxusních šperků Swarovski, hledáme nové posily na vánoční období 01.12.2024 – 31.12.2024

Co budete dělat:

- navazovat se zákazníky spojení založená na emocích a dopřávat jim strhující zážitky.
- předvídat potřeby zákazníků a předávat jim inspirující tipy v oblasti stylu.
- vystavovat a předvádět legendární produkty Swarovski.
- zajišťovat bezproblémový chod butiku

Požadujeme

- komunikativnost
- proklientský přístup
- ochotu pracovat v období 01.12.2024 – 31.12.2024
- praxi / upřímný zájem o značky dosažitelného luxusu v oblasti módy/kosmetiky / životního stylu
- ochotu profesně růst
- předchozí praxi v maloobchodu
- znalost angličtiny

Nabízíme

- 180 Kč / hod
- extra bonusy
- velmi dobrou dostupnost hromadnou dopravou.
- možnost výběru lokality dle Vašich preferencí (Swarovski Na Prikope nebo Swarovski Fashion Arena Praque Outlet)

Pracoviště: ,, Praha 6
Mzda: 180 Kč/hod.
Nástup: 01.12.2024 - 31.12.2024
Počet míst: 3
Firma
ADECCO spol. s r.o.
Mariia Brynych

Zobrazit telefon
Vloženo: 04.10.2024

Nenech si to pro sebe a dej vědět o nabídce i kamarádům :-)